HARMONY

M

                            áme velkou radost, že Vám můžeme poprvé představit náš nový projekt Villa Richter Harmony, který odstartoval 29. 7. 2020. Slovo harmonie, ze kterého je odvozen název, znamená obecně soulad, souzvuk, souznění.
Dali jsme si za cíl vytvořit večer, který bude pro naše hosty především příjemný svou atmosférou a který zahraje na všechny smysly. Večer, ze kterého si odnesete komplexní a nezapomenutelný zážitek.
Zaměřili jsme se na propojení dvou, na první pohled, zcela odlišných světů. Svět kvalitní hudby se světem moderní gastronomie. Těšte se na kompozici tónů a chutí, kterou Vám naservírujeme.

Nevšední hudební zážitek

Pečlivě pro Vás vybíráme ty nejlepší interprety napříč všemi hudebními žánry. Při skladbě programu klademe důraz především na atraktivitu jmen, ale nezapomínáme ani na méně známé vystupující, kteří však dosahujících stejně vysokých kvalit.

Exploze jedinečných chutí

Tým našich kuchařů pokaždé speciálně sestavuje jedinečné menu k danému večeru tak, aby tematicky ladilo a naši hosté si vychutnali jen to nejlepší z moderní gastronomie. Nabízíme vždy výběr alespoň ze dvou možností, aby si na své přišel opravdu každý.

Dechberoucí místo konání

Jak je známo, Villa Richter má jeden z nejkrásnějších výhledů na Malou Stranu, který Vás doslova pohltí a maximálně umocní zážitek z koncertu. Prostory restaurace jsou též výjimečné a navodí příjemnou atmosféru.

P

   rogram celého večera je koncipován tak, aby byl host doslova hýčkán všemi smysly a opravdu si vychutnal každou chvíli. Po příchodu na Svatováclavskou vinici Vás čeká welcome drink a před samotným koncertem si můžete prohlédnout různá zákoutí našich zahrad, ze kterých je krásný výhled na malostranské střechy. Samotný koncert proběhne nad vinicí, na vyvýšeném prostranství, odkud máte Prahu jako na dlani. Po koncertu se vydáte krátkou procházkou do naší restaurace, kde ochutnáte speciální tříchodové menu.